Suomi  English  Deutsch  

Kona Big Honzo ST Medium

2.499,00 €
sis. 24% ALV.
lisät. toimituskulut

  • Frame Material

    SPECIFICATIONS

    FRAME MATERIALKona Cromoly Butted
    SIZESS, M, L, XL
    REAR SHOCKn/a
    FORKRockShox Revelation RC Solo Air 130mm Tapered 110mm Spacing
    CRANKARMSSRAM NX
    CHAINRINGS28t X-Sync
    B/BSRAM GXP 73mm
    PEDALSn/a
    CHAINSRAM PC1110
    FREEWHEELSRAM PG1130 11-42t 11spd
    CHAINGUIDEn/a
    F/Dn/a
    R/DSRAM NX
    SHIFTERSSRAM NX
    BRAKE CALIPERSSRAM Guide T
    FRONT BRAKE ROTORSRAM Centerline 180mm
    REAR BRAKE ROTORSRAM Centerline 160mm
    BRAKE LEVERSSRAM Guide T
    HEADSETFSA No.57B
    HANDLEBARKona XC/BC 35 
    STEMKona XC/BC 35
    SEATPOSTRockShox Reverb w/Plunger Lever 31.6mm
    SEAT CLAMPKona Clamp
    GRIPSKona Key Grip
    SADDLEWTB Volt Comp (Comp 250 size S)
    FRONT HUBFormula 110x15mm
    REAR HUBFormula 148x12mm
    SPOKESSandvik Stainless Black 15g fr / 14g rr 
    RIMSWTB ST i35 TCS
    FRONT TIREMaxxis Rekon EXO TR DUAL 27.5x2.8"
    REAR TIREMaxxis Rekon EXO TR DUAL 27.5x2.8"
    PAINT COLORGloss Midnight Blue w/ Blue, Pale Moss, & Black Decals 
    EXTRASn/a

    All specifications are subject to change without notice

    GEOMETRY mminches

     SIZESMLXL
    1ST LENGTH370420470530
    2TT LENGTH592619647684
    3REACH425450475510
    4STACK622631640649
    5STANDOVER723729736758
    6HT ANGLE67.567.567.567.5
    7HT LENGTH95105115125
    8ST ANGLE75.075.075.075.0
    9CS LENGTH425425425425
    10BB DROP50505050
    11BB HEIGHT310310310310
    12WHEELBASE1144

Lisää koriin:

  • Malli: B19HZS03
  • 1 Kpl varastossa



Tämä tuote on tullut valikoimiimme lauantai 22 syyskuu, 2018.