Suomi  Deutsch  English  

Kona Honzo AL DL 29 2017 Large

2.299,00 €  1.849,00 €
Säästä: 20%

sis. 24% ALV.
lisät. toimituskulut

SPECIFICATIONS

Frame Material Kona 6061 Aluminum Butted
Sizes S, M, L, XL
Rear Shock n/a
Fork RockShox Yari Solo Air 120mm Tapered
Crankarms RaceFace Aeffect
Chainrings 32t Narrow/Wide
B/B Shimano PF92
Pedals n/a
Chain SRAM PC1110
Freewheel SRAM PG1130 11-42t 11spd
Chainguide n/a
F/D n/a
R/D SRAM NX
Shifters SRAM NX
Brake Calipers Shimano Hydraulic
Front Brake Rotor Shimano Deore 180mm (centerlock)
Rear Brake Rotor Shimano Deore 160mm (centerlock)
Brake Levers Shimano Hydraulic
Headset FSA No.57B
Handlebar Kona XC/BC 35
Stem Kona XC/BC 35
Seatpost KS Eten Integra 31.6mm w/Shim for 34.9 ST
Seat Clamp Kona Clamp
Grips Kona Race Light LOG
Saddle WTB Volt Sport
Front Hub Shimano Deore 100x15mm
Rear Hub Shimano Deore 148x12mm
Spokes Stainless Black 14g
Rims WTB STP i29 TCS
Front Tire Maxxis Minion DHF EXO TR 29x2.3"
Rear Tire Maxxis Ardent EXO TR 29x2.25"
Paint Color Matt Purple/Red/Yellow

GEOMETRY mminches

 SIZESMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH592620647685
3REACH425450475510
4STACK624633642651
5STANDOVER730730740760
6HT ANGLE68.068.068.068.0
7HT LENGTH90100110120
8ST ANGLE75.075.075.075.0
9CS LENGTH415415415415
10BB DROP65656565
11BB HEIGHT310310310310
12WHEELBASE1116114411731212
13FRONT CENTER709737766805
14FORK LENGTH530530530530
15FORK OFFSET51515151

Lisää koriin:

  • 1 Kpl varastossa



Tämä tuote on tullut valikoimiimme keskiviikko 20 joulukuu, 2017.