Suomi  English  Deutsch  

Kona Process 165 Large

4.499,00 €
sis. 24% ALV.
lisät. toimituskulut

SPECS

FRAME MATERIALKona 6061 Aluminum Butted 165mm Travel
SIZESS, M, L, XL
REAR SHOCKRockShox Super Deluxe Coil R Trunnion 
FORKRockShox Lyrik RC Solo Air 170mm Tapered 110mm Spacing
CRANKARMSSRAM Descendant 6K
CHAINRINGS34t X-Sync Eagle
B/BSRAM GXP PF92
PEDALSn/a
CHAINSRAM GX-Eagle
FREEWHEELSRAM GX-Eagle 10-50t 12spd
CHAINGUIDEn/a
F/Dn/a
R/DSRAM GX-Eagle 
SHIFTERSSRAM GX-Eagle
BRAKE CALIPERSSRAM Code R
FRONT BRAKE ROTORSRAM Centerline 200mm
REAR BRAKE ROTORSRAM Centerline 200mm
BRAKE LEVERSSRAM Code R
HEADSETFSA No.57SC
HANDLEBARKona XC/BC 35 
STEMKona XC/BC 35
SEATPOSTKS Lev Integra w/Southpaw Lever 31.6mm 
SEAT CLAMPKona Clamp
GRIPSKona Key Grip
SADDLEWTB Volt Comp (Comp 250 size S)
FRONT HUBFormula 110x15mm
REAR HUBFormula 148x12mm
SPOKESStainless Black 14g 
RIMSWTB Asym i29 TCS
FRONT TIREMaxxis Minion DHF DD TR 3C 27.5x2.5" 
REAR TIREMaxxis Minion DHF DD TR 3C 27.5x2.3" 
PAINT COLORMatt Grey w/ Charcoal & Orange Decals
EXTRASn/a


GEOMETRYmminches

 SIZESMLXL
1ST LENGTH385410450485
2TT LENGTH559588615654
3REACH415440465500
4STACK592601606615
5STANDOVER698703725743
6HT ANGLE65.065.065.065.0
7HT LENGTH100110115125
8ST ANGLE76.376.276.176.0
9CS LENGTH425425425425
10BB DROP10101010
11BB HEIGHT348348348348
12WHEELBASE1158118712141253
13FRONT CENTER733762789829
14FORK LENGTH562562562562
15FORK OFFSET42424242

Lisää koriin:

  • Malli: B1816505
  • 1 Kpl varastossa



Tämä tuote on tullut valikoimiimme keskiviikko 25 heinäkuu, 2018.